Informace o službě

    Webové stránky zdarma jsou určeny pro nekomerční účely a to výhradně pro stránky osobního typu. Dle toho jsou také použity grafické návrhy.

Jaké jsou možnosti služby?

    Pro vytvoření svého webu dostanete k dispozici nástroj, se kterým pracují komerční webové projekty. Vytvořit jednoduchý web je otázkou několika minut, jen je třeba chtít. U služby jsou však záměrně vypnuty některé moduly (například rychlé nahrávání fotogalerií) zejména kvůli zaměření stránek.

Jaká mám omezení?

    Při tvorbě stránek nemáte žádná omezení. Pokud si chcete vytvořit webové stránky o svých koníčcích, přátelích či o sobě, můžete být klidní. Pokud k vytvoření těchto stránek použiteje několik stovek fotografií v rozumné kvalitně (pro použití na webu je ideální foto v max 800x600px, cca 30-60kb), můžete být klidní také.  Pokud však zjistíme, že  Vaše webové stránky  slouží ke komerčnímu účelu, nahráváte na ně obrovské množství dat, zkoušíte je nabourat, propagujete rasismus či podobné, Vaše stránky smažeme bez jakéhokoliv upozornění.

Jiná omezení

Jediné další omezení spočívá v obsahu. Máme mnoho vygenerovaných stránek, z nichž mnoho jejich majitelů se pouze podívalo na způsob psaní stránek, a více se k tvorbě nevrátili. Nemáme zájem o ,,mrtvé" webové stránky a ani nechceme okolí šokovat počtem webových stránek, které hostujeme, když jsou stejně k ničemu. Pokud tedy na svém webu nebudete mít obsah, Váš web jednoho dne zcela jistě smažeme. V opačném případě můžete být klidní..

Reklama

Před samotné webové stránky si dovolujeme vložit reklamní banner, který nám pomůže alespoň zčásti financovat náklady na technický provoz služby. Děkujeme za pochopení. 

Reference

Pokud aktivně používáte náš systém a za obsah svého webu se nestydíte, pošlete nám odkaz a umístíme je mezi reference.Děkujeme

více zde >>>

FAQ

Byla zřízena nová stránka s často kladenými dotazy.

Nové podmínky

Na stránce Informace naleznete rovněž podmínky provozu Vašich www.

Nová doména

Veškeré služby zdarma jsou počínaje dneškem přemístěny na novou doménu.

všechny novinky >>>
HomepageInformace
Doporučujeme:
Partneři: Hry pro dívky   Hotely